Warning: Missing argument 2 for wa_pdx_hook_title() in /home3/barghban/public_html/wp-content/plugins/wordapp/includes/integrations.php on line 275

کمپر خورشیدی

حتما تابحال نام خودروهای کمپر یا کاروان به گوشتان خورده یا از نزدیک به چشمتان خورده است شاید هم خودتان یکی از آنهارا دارید یا قصد تهیه و ساخت آن را دارید. این خودروهای دوست داشتنی برای دوستداران طبیعت گردی و سفر بسیار جذاب هستند حتی می توان گفت داشتن یکی از آنها آرزوی بسیاری از این علاقمندان است. دوستانی که با این خودروها به سفرهای طولانی و متعدد می روند سعی بر مجهز نمودن هرچه بیشتر آن دارند تا سفر راحتتری را داشته باشند. با افزایش امکانات خودرو بدیهی است که نیاز پیوسته به برق نیز به امری مهم تبدیل خواهد شد. در بسیاری از این خودروها امکاناتی نظیر یخچال، پمپ آب، تلویزیون و … وجود دارد که برق آنها تنها با باتری خودرو قابل تامین نمیباشد از این رو اضافه کردن باتری کمکی می تواند به تامین کمبود انرژی کمک کند. برای شارژ این باتری کمکی علاوه بر برق دینام میتوان از پنل خورشیدی استفاده کرد. مزیت این کار این است که در مواقعی از روز که خودرو خاموش است باتری می تواند از طریق پنل خورشیدی شارژ شود.

سیستم خورشیدی کمپرها از نوع آفگرید بوده در نتیجه اجزای تشکیل دهنده آن به همان صورت میباشد. در بعضی موارد به سلیقه کاربر تمام مصرف کننده ها از نوع DC انتخاب می شود که در این صورت دیگر نیازی به وجود مبدل نیست. در صورت اتصال مبدل به سیستم مدار اتصالات مانند تصویر زیر خواهد شد:

مدار الکتریکی نصب دائمی مبدل خودرو

نصب دائمی مبدل برق خودرو

شما عزیزان نیز به منظور درخواست طراحی سیستم خورشیدی و تامین تجهیزات کمپر خود می توانید با شماره ۰۹۹۰۱۱۳۶۸۱۳ تماس حاصل فرمائید و یا درخواست خود را به همین شماره در واتساپ یا تلگرام ارسال نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.